Warning: mysqli_fetch_object() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /home/virtualki/128452/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 894

Warning: mysqli_free_result() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /home/virtualki/128452/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 908
Wynik KONKURSU

Poniżej znajdują się wyniki konkursu na "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa", który został ogłoszony w listopadzie b/r
Zapraszam do zapoznania się ze zwycięzca konkursu oraz wszystkim nadesłanymi pracami.

Drodzy Rodzice i dzieci!

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową”. Wszystkie prace można podziwiać na naszej przedszkolnej choince! Wszystkie prace zostaną nagrodzone! Wśród wspaniałych aniołków, bombek i wielu innych ozdób dodatkowo wybraliśmy i wyróżniliśmy prace autorów:

1. Gil Mikołaj
  2. Grzesica Antoni
  3. Hanf Natalia
  4. Klaja Ksawery
  5. Lisowski Paweł
  6. Mondry Wiktor
  7. Multana Tomasz
  8. Ryś Karolina
  9. Wojtecka Amelia

Zaprazszamy na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się 26 stycznia 2016r w Niepublicznym Przedszkolu Karolek.

Wszystkim Zwycięzcom GRATULUJEMY!!
Dziękujemy serdecznie za wszystkie nadesłane prace